Број на оглас: 3471010
Објавен на: 24.02.2020, 01:02
1 / 12

Golf 5 1.9 TDI

3.799 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Golf
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
160000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
77 kw / 105 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Golf 5 1.9 TDI 77 kw 105 ps
Aluminski bandazi so Ekstra zimski gumi
Elektrika na predni zadni stakla
Greaci na retrovizori
Super motor
Ekstra zacuvan Enterier vredi da se vidi
Informacii na Telefon 071 372 057