Број на оглас: 3470952
Објавен на: 28.12.2019, 15:29
1 / 1

Seat Toledo 1.6 Motor “Za delovi”

88 €
Марка:
Seat
Модел:
Toledo
Година:
1999
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Motor za Seat Toledo 1.6i cel motor
AFT