Број на оглас: 3470519
Објавен на: 15.02.2020, 00:10
1 / 4

McKenley AQX Winter boots

5.000 МКД 5.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Tип на обувки:
Чизми
Големина:
41
Боја:
Црна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машки обувки

Вид на оглас: Се продава


Novi McKinley AQX cizmi neobleceni, vodootporni se so VIBRAM gjon, brojot e 41, moze da odgovaraat kako za 42...