Број на оглас: 3470451
Објавен на: 16.02.2020, 21:37
1 / 8

VOLVO S 60 D.2006. MOZNA ZAMENA ZA TRAKTOR

4.500 €
Марка:
Volvo
Модел:
S60
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2019
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


KOLATA E VI ODLICNA SOSTOJBA,
OCARINETA, NAPRAVENI TIF I HOMOLOGACIJA,
MOTOR 2.4 D 5. 163 KS.

INFO..070 903 748