Број на оглас: 3470284
Објавен на: 25.02.2020, 22:05
1 / 2

Mio Honda Standard F620

5.000 МКД Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Plug za mio standard honda, trkalata se prodadeni