Број на оглас: 3470215
Објавен на: 04.03.2021, 23:14
1 / 3

Opel Meriva

2.700 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Meriva
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2022
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава Опел Мерива, произведена 2005 година, фул опрема, со јачина на мотор 1.7CDTI, во одлична состојба, гаражирана, со извршени редовни сервиси.