Број на оглас: 3469815
Објавен на: 14.02.2020, 19:17
1 / 12

MERCEDES BENZ CLS 350 4 MATIC AMG LINE

29.500 € 30.000 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
CLS 350
Година:
2014
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
10.2020
Сила на моторот:
196 kw / 266 ks
Kласа на емисија:
Еуро 5

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


INFO NA TEL 070 223 815