Број на оглас: 3469555
Објавен на: 30.03.2020, 19:30
1 / 3

TOYOTA Rav 4. 2.0.BENZIN GAS. LPG

2.950 €
Марка:
Toyota
Модел:
RAV 4
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Теренци - SUV
Боја:
Сина
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Toyota Rav 4 4x4
2.0 Benzin GAS LPG
KM. 289000
Bg Tabli