Број на оглас: 3469431
Објавен на: 20.04.2021, 12:34
1 / 10

MERCEDES W124 250D

1 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
250
Година:
1986
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2022
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Останато

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVA MERCEDES - BENZ W124 250D VO ODLICNA SOSTOJBA REGISTRIRAN
KONTAKT TEL:
*** 070 - 528 - 413 ***