Број на оглас: 3469398
Објавен на: 18.02.2020, 15:50
1 / 10

Citroen C4 1.6 HDI

1 €
Марка:
Citroen
Модел:
C4
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Uvezeno od Svajcaria so site plateni davacki do registracia.
Mnogu socuvan i max odrzuvan so realni 190.894km
66kw ili 90ks moze i za pocetnici
2kluca
Aluminski bandasi
Klimatronik
Abs airbag