Број на оглас: 3469273
Објавен на: 26.12.2019, 15:16
1 / 12

Opel Zafira 2.2 DTI “ ZA DELOVI” 7 sedista

88 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Zafira
Година:
2003
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
02.2020
Сила на моторот:
92 kw / 125 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Opel Zafira 2.2 DTI
2003/2004
Stranski kompletirani sve
Samo za deovi