Број на оглас: 3469027
Објавен на: 03.06.2020, 22:51
1 / 4

Prodavam Harmonika Weltmaister Consona

32.000 МКД Цената не е фиксна

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Хармоники

Вид на оглас: Се продава


Harkonikata e vo dobra sostojba.
Poveke informacii na telefon.