Број на оглас: 3468855
Објавен на: 21.11.2020, 23:20
1 / 4

Se prodava Tom-Tom Navigacija

500 МКД Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / GPS уреди

Вид на оглас: Се продава


Se prodav Tom-tom navigacija za vo kola so vgraden drzac , se polni so obicen kabel od telefon na navigacijata se instalirani postari mapi treba da se apdejtiraat zato e i taa cena