Број на оглас: 3468784
Објавен на: 14.02.2020, 20:56
1 / 2

Huawei p9 lite

6.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Huawei
Модел:
Huawei p9 lite
Боја:
Black
Интерна меморија:
16 GB
РАМ меморија:
2 GB
Големина на екранот:
5 - 5,4" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Se prodavam Huawei p9 lite vo odlicna sostojba bez grebnatinka. Vo kutija so polnac.