Број на оглас: 3468641
Објавен на: 20.02.2020, 18:57
1 / 12

Mercedes-Benz E-Klasa BlueEfficiency

14.990 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 200
Година:
2012
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
09.2020
Сила на моторот:
100 kw / 136 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Klimatronik dvozonski greaci na sedista zadni sedista se pravat za deca navigacija masazeri na sedista novi gumi registriran i servisiran so zelen karton