Број на оглас: 3468522
Објавен на: 09.09.2020, 12:49
1 / 2

Corsa D, preden branik i greda, i landa sonda nova

99 €
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Tип на делови:
Делови за каросерија

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


Originalen preden branik,
Predna greda,
landa sonda
078 445 954