Број на оглас: 3467755
Објавен на: 17.02.2020, 07:28
1 / 10

Audi a4 19pd 116ks kolata e staklo 240000km

2.888 €
Марка:
Audi
Модел:
A4
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сина
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
04.2020
Сила на моторот:
85 kw / 116 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Reg 4 2020 golem servis napraven cena za kes 2900e moze nema nikakvi poprvaki tel 071326917 kiko