Број на оглас: 3467727
Објавен на: 20.04.2021, 15:23
1 / 5

OREVI

90 МКД Цената е фиксна

Категорија: Храна и готвење / Kикирики, Oреви, бадеми, лешници

Вид на оглас: Се продава


Se prodavat orevi prva klasa imame i KRSENI i ne KRSENI za poveke informacii javete se na brojot
-Prakjame i po kargo
-Krseni orevi 400 den