Број на оглас: 3467161
Објавен на: 02.07.2020, 12:37
1 / 7

Опрема за продавница

1 € Цената не е фиксна 11 €

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дукани и опрема

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар:
Дрвени витрин со вратнички висина 2м×120см×44см 7500ден.
Биро висина81см должина112см ширина55см 4500ден.
Фискален апарат - каса 6000ден.
Вага од 300кг,
Печка дувалка 750€
Алуминска Хауба со аспиратор 120€
* Инфо: 075 317 320