Број на оглас: 3466823
Објавен на: 23.02.2020, 15:59
1 / 12

OPEL ASTRA GTC 1.7 CDTI 101 KS - 2006

3.600 € Цената не е фиксна 3.700 €
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
03.2020
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Се продава: Opel Astra 1.7CDTI 101KS COSMO
Година на производство: 2006
Километража: 223.000km
Опрема со која располага возилото:
-АБС
-АСР
-СЕРВО
-ЕЛ. СТАКЛА
-ЕЛ. ОГЛЕДАЛА
-КЛИМАТРОНИК
-КОЖЕН ВОЛАН
-КОЖНИ СЕДИСТА
-БОРД КОМПЈУТЕР
-КОМАНДИ НА ВОЛАН
-АЛУМИНСКИ ФЕЛНИ 15
-ТЕМПОМАТ
-ЦЕНТРАЛНО
-4 НОВИ ГУМИ DUNLOP

-На возилото е направен голем сервис пред 20 000 км
-На возилото е направен мал сервис пред 5000 km
-На возилото се сменети предни и задни плочки
Возилото е во перфектна состојба регистрирано до 03.2020 без никакви мани и додатни трошоци .
Цената не е фиксна има простор за реален договор .
Без замени за други Возила !
Информации за контакт :
078 712 515
070 950 336