Број на оглас: 3466726
Објавен на: 08.08.2020, 20:00
1 / 3

iPad 2

80 € Цената е фиксна
Марка:
Apple
Големина на екранот:
10" инчи

Категорија: Компјутери / Таблети

Вид на оглас: Се продава Можна е замена


Se prodava iPad 2 16GB
Mn malce koristen
Bez zameni