Број на оглас: 3466603
Објавен на: 13.02.2020, 12:15
1 / 8

PASSAT 1.9 TDI-110ks- PASAT (Bora.Golf.Seat.Audi.Fiat.Opel)

1.999 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Passat
Година:
1998
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Зелена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


sega uvezen i reg na bg tabli