Број на оглас: 3466422
Објавен на: 07.04.2020, 18:19
1 / 11

!!!!!OPEL CORSA C 1.0 65.000-KM!!!!!

2.700 € Цената е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Corsa
Година:
2006
Гориво:
Бензин
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.11001
Сила на моторот:
44 kw / 60 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OPEL CORSA C 1.0 65.000-KM!!!
-KLIMA
-SERVO
-ABS
-ELEKTRICNI STAKLA
-CENTRALNO
-2 KLUCEVI
-FABRICKO RADIO-KOMANDI NA VOLAN
-KOZEN VOLAN SO PODESUVAJNE NA VISINA
-SVETLO ZA MAGLA
-4 AIR BAG
-AL BANDAZI
SMENETO ULJE I FILTRI PRED 300KM LANCE NA MOTOR PRED 7.000KM SERVISIRANA REGISTRIRANA DO 23.1.2021 SO ZELEN KARTON!!!