Број на оглас: 3466382
Објавен на: 31.08.2020, 13:41
1 / 1

Orginalni Delovi za Samsung Telefoni

По Договор
Марка:
Samsung
Модел:
X
Боја:
Roségold
Интерна меморија:
4 GB
РАМ меморија:
3 GB
Големина на екранот:
5,5 - 5,9" инчи

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Imam od modelite s6,s6 edge, s7, s7 edge, s8
Od a serija a3 2016,a5 2016
Od j serija skoro se
Nemam ekrani