Број на оглас: 3466349
Објавен на: 30.03.2020, 19:11
1 / 3

Servis za Kompjuteri i Laptopi (Ram,Procesor,Graficka itn.)

По Договор

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Останато

Вид на оглас: Се продава


Целосен сервис и одржување на вашите компјутери и лаптопи.

*Форматирање на вашиот опреативен систем по ваш избор (Windows XP, Windows Vista, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10) .

*Чистење од вируси

*Инсталирање на антивируси

*Хардверска поправка на вашиот компјутер, чистење на кукиште, промена на рам меморија, матична плоча, процесор, графичка карта и друго.

*Совети за надградба на вашиот компјутер

*Дијагностика, оптимизирање и тестирање.

*Работа на терен ако е потребно во договор со вас

Повеќе информации на телефон
075/389-308

Facebook: https://bit.ly/FB_ITFIX

Instagram: https://bit.ly/INSTA_ITFIX

WebSite: https://bit.ly/ITFIXWEB