Број на оглас: 3465599
Објавен на: 14.02.2020, 17:48
1 / 3

4 bandazi celicni so gumi r14 1 sezona vozeni

6.200 МКД Цената не е фиксна 6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Тип на бандаж и Гума:
Чел. бандажи со летни гуми
Дијаметар на бандаж:
14
Ширина на бандаж:
5.5J
Број на дупки во бандаж:
Со 4 дупки
Дијаметар на дупка во бандаж:
100
Ширина на гума:
175
Висина на гума:
65
Дијаметар на гума:
14

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


Vozeni se samo letno vreme so bandazin4×100 5.5jx14et 49
Znaci 14 bandaz so 4 srafa rastojanie na srafofi 100 set od 4 gumi
Gumi te se novi so dimenzija 185/65 r14H
Info na mob 076387748