Број на оглас: 3465059
Објавен на: 02.08.2020, 12:06
1 / 1

Otkupuvam Skoda Felicia bilo kakva sostojba

5 €
Марка:
Skoda
Модел:
Felicia
Година:
1995
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
30000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2018
Сила на моторот:
43 kw / 58 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


OTKUPUVAM SKODA FELICIA VO BILO KAKVA SOSTOJBA
DIME 072 725 277