Број на оглас: 3465025
Објавен на: 26.09.2020, 08:33
1 / 8

Bandazi za AUDI 16 5*112

214 € 215 €
Тип на бандаж:
Алумински
Ширина:
12J
Дијаметар:
12
Дијаметар на дупка:
112
Број на дупки:
Со 5 дупки

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Вид на оглас: Се продава


Bandazi za audi 16 5*112 BEZ GUMI