Број на оглас: 3464909
Објавен на: 17.09.2020, 01:45
1 / 1

BANDAS SO GUMA REZERVA 4X100 /15

1.500 МКД

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Вид на оглас: Се продава


1500 den komplet guma solidna i celicen bandas