Број на оглас: 3464760
Објавен на: 01.06.2020, 15:56
1 / 1

Buba 1.9 tdi full oprema Moze zamena

2.299 €
Марка:
VW Volkswagen
Модел:
Beetle
Година:
1999
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Зелена
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Zamen so moja ili vasa doplata