Број на оглас: 3464681
Објавен на: 21.12.2019, 16:21
1 / 1

СЕ ПРОДАВА ВИЛА ФРОСА ВО БАЊА БАНСКО

1 €
Број на соби:
5
Квадратура:
200 m²
Број на спратови:
2 спрата
Греење:
Дрва
Дворна површина:
350 m²
Тип на домот:
Една семејна куќа - Самостојна
Состојба:
Стара
Опрема:
Полу наместен
Број на балкони:
1 Тераса
Број на бањи:
2
Подрум:
Не
Број на паркинг/гаража:
1 Гаража
Ориентација:
Североисток

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Вид на оглас: Се продава


Се продава вила Фроса во бања Банско, Струмица над дом за стари лица Астреон. Цена по договор.