Број на оглас: 3464646
Објавен на: 26.03.2020, 21:19
1 / 4

Chrysler voyager straski tabli

1.111 €
Марка:
Chrysler
Модел:
Grand Voyager
Година:
2001
Гориво:
Дизел
Километри:
20000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Моноволумен
Боја:
Црвена
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
06.2020
Сила на моторот:
81 kw / 110 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Vo ekstra sostojba straski tabli