Број на оглас: 3464250
Објавен на: 28.09.2020, 16:38
1 / 12

Mercedes E 280 V6

6.200 € 6.400 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
E 280
Година:
2005
Гориво:
Дизел
Километри:
190000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
11.2020
Сила на моторот:
140 kw / 190 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Mercedes 280v 6 menjac 7G