Број на оглас: 3464048
Објавен на: 03.03.2021, 09:07
1 / 9

Бели печива - Лиснато Оптема

7 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Леб - бели печива - Пекара

Вид на оглас: Се продава


Опрема за отпочнување на сопствен бизнис.
Печка дувалка45000д, 21плех за печење на 1полнење збира 3 плеха.
Плехови метални 350д, алуминиумски 600ден парче.
Метално постојле за печката1500д. Алуминиумска хауба со аспиратор 7000д.
Тостер 2500д. Дрвено шкафче со фиока и вратничка 90/45/45cm 2500д.
Фрижидер-замрзнувач со росфајтен капак за работна површина 9500д.
Иложна витрина и (биро 81/112/55см) 8000д.
Дрвена витрини со вратнички 2м×120см×44см 8000д.
Ормар за инвентар и гардероба 180×40×40см 3500д.
Фрижидер за сладолед 10000д.
Фискален апарат-каса 5500д.
За комплет екстра цена!!!
Прилеп
Инфо: 075 317 320