Број на оглас: 3463856
Објавен на: 11.08.2020, 21:28
1 / 2

Mercedes c220 bg tabli

1.800 € Цената е фиксна
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
C 220
Година:
2002
Гориво:
Дизел
Километри:
250000
Менувач:
Автоматски
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Странска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
143 kw / 194 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава2.2 cdi 143ks 2002 god
Registriran do 9.2020
Mnogu zdrav motor i avtomatik besprekoren
Ful oprema so kozha vo odlicna sostojba
Nov akumulator