Број на оглас: 3463511
Објавен на: 07.08.2020, 11:49
1 / 1

Prikolka za gnoj SIP

1.650 € 1.850 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Приклучни машини

Вид на оглас: Се продава


Odlicna sostojba. Moze prevoz po dogovor