Број на оглас: 3463114
Објавен на: 31.03.2020, 12:29
1 / 3

citroen c5

123 МКД
Марка:
Citroen
Модел:
C5
Година:
2003
Гориво:
Бензин / Плин
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
08.2019
Сила на моторот:
1 kw / 1 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava za delovi vo havarisana sostojba
no moze da se napravi
ima plin/dizna
registraciata e istecena

info Goran 078 353 850