Број на оглас: 3462762
Објавен на: 15.02.2020, 19:20
1 / 10

Dve Jugovci so vgraden plinski ured i vo vozna sostojba!!!

15.000 МКД Цената не е фиксна
Марка:
Yugo
Модел:
55
Година:
1990
Гориво:
Бензин / Плин
Километри:
120000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Бела
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
02.2019
Сила на моторот:
40 kw / 54 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava samo edno jugo ... Za po detalni informacii na 070784649.