Број на оглас: 3462699
Објавен на: 25.02.2020, 10:48
1 / 5

Daewoo Lanos 1.5

950 € Цената не е фиксна
Марка:
Daewoo
Модел:
Lanos
Година:
1997
Гориво:
Бензин
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Хеџбек
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
05.2020
Сила на моторот:
63 kw / 86 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Voziloto e vo ispravna sostojba pali vozi Mana nema nikakva, se prodava poradi zaminuvanje vo stranstvo inaku kolata e zacuvana vo odlicna sostojba
075 350 676 Dragan vo sekoe vreme