Број на оглас: 3462355
Објавен на: 02.08.2020, 00:34
1 / 1

Se prodava del od POPOVA BAVCA

10 € Цената е фиксна
Тип на земјиште:
Останато

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Вид на оглас: Се продава


Se prodava del od POPOVA BAVCA Kocani na patot prema Brana gratce
10€ od kvadrat
Cenata e fiksna
Tel br za kontakt i viber na
070622730
071608909