Број на оглас: 3462184
Објавен на: 28.03.2020, 23:16
1 / 4

Fiat punto

2.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Fiat
Модел:
Punto
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
150000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2019
Сила на моторот:
50 kw / 68 ks

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Dobro odrzuvano,redovno servisirano punto.