Број на оглас: 3462097
Објавен на: 02.08.2020, 12:05
1 / 7

Toyota Yaris 1.4 dizel

3.700 € Цената не е фиксна
Марка:
Toyota
Модел:
Yaris
Година:
2007
Гориво:
Дизел
Километри:
170000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Maли градски
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2020
Сила на моторот:
66 kw / 90 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno zacuvano vozilo so mnogu mala potrosuvacka 5l /100km.
Klima
ABS
Vozdusni pernici
Centralno
Elektricni prozori
Bez zameni.
Registrirana
Tel: 070 272 009