Број на оглас: 3461747
Објавен на: 27.02.2020, 10:39
1 / 12

Opel Insignia 2.0cdti!! 2009god!! Registrirana!!

7.990 € Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Марка:
Opel
Модел:
Insignia
Година:
2009
Гориво:
Дизел
Километри:
130000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
07.2020
Сила на моторот:
120 kw / 163 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Opel Insignia,reg na mk tablici do 7 mesec 2020god!!
2.0cdti 160ks!!
6 brzini!!
142000km!!
4 gumi novi Barum,servisirana komplet,so garancija za sekoj servis!!
Kolata e nova bez 1 tocka,so 2 kluca,full oprema!!
Moze proverka vo servis,moze test voznja 24h za ozbilni kupuvaci!!
Davame garancija za ispravnost,garancija za km!!