Број на оглас: 3461241
Објавен на: 29.03.2020, 10:34
1 / 11

OPEL ASTRA G KARAVAN 2004 REGISTRIRANA CELA GODINA

2.490 € Цената не е фиксна
Марка:
Opel
Модел:
Astra
Година:
2004
Гориво:
Дизел
Километри:
180000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Каравани
Боја:
Сива
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
12.2020
Сила на моторот:
59 kw / 80 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava opel astra karavan registrirana do 17 12 2020
-1.7 cdti novio motor od isuzu
-centralno na dajlinsko
- klima ispravna si smenet nov freon
-lieni bandazi
Za poveke info na tel