Број на оглас: 3461231
Објавен на: 23.03.2020, 18:28
1 / 11

Продавница рафтови

1 € Цената не е фиксна

Категорија: Продавници, Трговија / Супермаркети

Вид на оглас: Се продава


Се продава инвентар за продавница.
Дрвена витрина со 3 вратнички висина 2м×120см×44см
Два дрвени сталажи висина2м×70ширина долна полица длабина47см горна37см.
Биро висина81см должина122см ширина55см
Фискална каса,
Видео надзор со 7 камери.
Вага од 300кг.
Прашак за машинско перење алишта 300ден врека од 10кг.
Омекнувач за алишта 4л за 200ден.
* Инфо: 075 317 320