Број на оглас: 3461165
Објавен на: 28.09.2020, 15:53
1 / 2

Masina

1 МКД

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Prodavam cirkular so 7.5 kv motor