Број на оглас: 3459255
Објавен на: 30.03.2020, 21:59
1 / 1

Dva kabela po 10 m. skart-skart

11.111 € Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Останато

Вид на оглас: Се продава


Prodavam dva kabela skart-skart dolgi po 10 metra , vo super sostojba , mozen dogovor za cena .