Број на оглас: 3458843
Објавен на: 03.06.2020, 21:40
1 / 5

INTARNATIONAL 624

4.200 € Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


INTARNATIONAL 624 vo odlicna sostojba 60 ks, dobri gumi so plug beogradski 755 moze i zamena za pomal od 40 do 50ks