Број на оглас: 3458371
Објавен на: 28.05.2020, 09:35
1 / 10

Bmw 320 2006

5.600 € Цената не е фиксна
Марка:
BMW
Модел:
320
Година:
2006
Гориво:
Дизел
Километри:
200000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
01.2021
Сила на моторот:
163 kw / 222 ks
Kласа на емисија:
Еуро 4

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Bmw E90
320 163 ks ,avgust 2006
M -paket
REGISTRIRAN
Uvezen od germanija, redovno servisiran, socuvan, novi gumi Michelin,
Cenata ne e fiksna
BEZ ZAMENI
078-218-990

078-424-767