Број на оглас: 3458298
Објавен на: 06.04.2020, 19:00
1 / 7

SE PRODAVAAT

123.456 €
Марка:
Mercedes-Benz
Модел:
300
Година:
1995
Гориво:
Дизел
Километри:
60000
Менувач:
Рачен
Каросерија:
Седани
Боја:
Црна
Регистрација:
Македонска
Регистрирана до:
06.2019
Сила на моторот:
74 kw / 101 ks
Kласа на емисија:
Еуро 3

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT, 2 MERCEDESA VO PAKET 2000 EURA, I AUDI A6 BENZIN PLIN SO ATEST KLIMATRONIK , 1000 EURA SAMO NA TEL BARAJTE 078 853 720 POZZZ...